Haber

AK Parti İstanbul kadın kollarında bayrak değişimi

AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanlığı’nda bayrak değişti. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kesirİstanbul Kadın Kolları Başkanlığı’na Saliha Demireratandığını duyurdu

Görevini Ayşe Keşir’den alan Demirer, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. “İl Kadın Kolları Başkanımız Saliha Demirer’in görevini devrettik. Kendisine görevinde başarılar dilerim. 28. dönem milletvekili olarak İstanbul’umuza hizmet edecek olan önceki dönem başkanımız Rabia İlhan’a emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”söz konusu.

TRANSFER YAPILDI

Randevu sonrası Sütlüce’de AK Parti İstanbul İl BaşkanlığıFaz teslimi bugün gerçekleştirildi. İstanbul Milletvekili ve önceki dönem İstanbul Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan, DemirerDemirer, bugüne kadar gösterdikleri emeklerden dolayı tebriklerini ve teşekkürlerini de iletti.

KABAKTEPE’DEN TEŞEKKÜR VE TEBRİKLER

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepeyaptığı açıklamada, “Kadın Kolları İl Başkanı olarak görevi sırasında çalışkanlığına, azmine ve özverisine yakından şahit olduğum Rabia İlhan Hanım’a emeği ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Saliha Demirer’e başarılar diliyorum. Kadın kollarımız ilk günkü heyecanla kurumumuzun en değerli parçası olmaya devam edecek” dedi.söz konusu.

turhal-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu