Ekonomi

Resul Kurt’un ziyareti vatandaşları memnun etti

AK Parti’nin Adıyaman 1. Milletvekili Adayı Resul Kurt, ramazanı Adıyaman’da hemşehrileriyle geçiriyor. Seçim çalışmalarını yürüten Kurt, tüm köyleri tek tek gezerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vatandaşın ihtiyaçlarını tek tek kaydetti

Depremde ağır hasar gören köyleri de ziyaret eden Kurt, özellikle konteyner ihtiyacı olan köyler için elinden geleni yapacağını söyledi. Kurt, vatandaşların ihtiyaçlarını tek tek kaydetti.

Adıyaman’ın kalkınması için elimizden geleni yapacağız.

Adıyaman’ın kalkınması için elinden gelen her şeyi yapacağını belirten Kurt, Adıyaman’ın yeniden inşası için birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Kurt’un ziyareti köylüleri memnun etti

Koçali, Palanlı, Ormaniçi (Algan), Rezip, Şemikan, Varlık ve mezraları, Bağlıca, Gökçay, Doğanlı, Mestan, Çatalağaç, Ağaçkonak ve mezraları, Yedioluk, Kozan, Çamlıca ve Bahçe’yi ziyaret eden köylüler, memnun kaldılar. onun ziyareti

Vatandaştan bir destek sözü

Kurt’a yoğun ilgi gösteren vatandaşlar seçimde takviye kuvvet verdi. Kurt, gittiği her köyde çocukların ilgi odağı haline geldi.

çocukları unutmadı

Kurt, kendisine sevgi gösteren çocuklarla yakından ilgilendi. Çocuklara oyuncaklar ikram etti ve onlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu